půjčka 20000 hned Půjčka 20000 ihned

Potřebujete peníze? Půjčíme Vám
20 tisíc bez registru a bez podvodů
půjčka 20000 hned

Sociální dávky 2012 Sociální dávky 2016

Změny, formuláře, informace - podívejte se na co máte nárok.
sociální dávky 2016

nebankovní půjčky bez příjmu Nebankovní půjčky bez příjmu

Levné nebankovní půjčky rychle. Půjčky bez bank a podvodníků.
nebankovní půjčky bez příjmu

Otevírací doba Akční letáky Tesco Globus Albert Billa Kaufland Lidl Penny market
Otevírací doba svátky

Otevírací doba v obchodech na Vánoce, na Nový rok, na Velikonoce, 1. a 8. května, 5. a 6. července, 28. září, 28. října nebo 17. listopadu? Podívejte se, jaká je otevírací doba, a jak mají obchody otevřeno ve státní svátek.

Schází vám peníze?

Schází vám peníze na nákupy? Pak by vás mohly zajímat kreditní karty bez registru! S pomocí této kreditní karty máte k dispozici peníze ještě dnes. Stačí se jen rozhodnout, kde je utratíte.

Možná si říkáte, potřebuji peníze! V tom případě pro vás máme spolehlivé řešení. Je jím okamžitá půjčka. Ta je poskytována i bez příjmu a bez registru. Spolehlivá půjčka pro všechny bez zbytečných formalit.

Další možností, jak získat peníze, nabízí rychlá půjčka do 24 hodin. Díky tomuto úvěru může získat peníze téměř úplně každý. Je to půjčka bez doložení příjmu, bez ručitele a bez ověření v registru. Neváhejte, a požádejte si o půjčku online ještě dnes


Otevírací doba INTERSPAR Zlín – Prštné, Náves

Jaká je otevírací doba INTERSPAR Zlín – Prštné, Náves, na ulici Náves? Obchod INTERSPAR Zlín se nachází na ulici Náves ve městě Zlín – Prštné. Podívejte se jaká je Otevírací doba INTERSPAR prodejny v této lokalitě. Můžete si také stáhnout aktuální akční Leták INTERSPAR:

Leták INTERSPAR

Otevírací doba INTERSPAR Náves:

 • Pondělí:  8:00 – 21:00
 • Úterý:    8:00 – 21:00
 • Středa:   8:00 – 21:00
 • Čtvrtek:  8:00 – 21:00
 • Pátek:    8:00 – 21:00
 • Sobota:  8:00 – 21:00
 • Neděle:   8:00 – 20:00

Mapa a GPS souřadnice Zlín – Prštné na ulici Náves

Otevírací doba INTERSPAR Zlín - Prštné, na ulici Náves

 • GPS X: 49.2207531
 • GPS Y: 17.6411611

Základní informace INTERSPAR Zlín – Prštné, na ulici Náves

 • Obchodní řetězec: INTERSPAR
 • Typ prodejny: Hypermarket
 • Ulice: Náves 671
 • Město: Zlín – Prštné
 • PSČ: 760 01
 • Okres: Zlín
 • Kraj: Zlínský kraj

Kontakty INTERSPAR Zlín – Prštné, Náves 671

 • Telefon: 576001111
 • Email: info@spar-cr.cz
 • Web: www.interspar.cz

Zajímají vás další INTERSPAR prodejny? Jiné obchody ve Vaší lokalitě najdete zde:

Další užitečné odkazy pro lokalitu Zlín – Prštné

Tip na bankomaty Zlín – Prštné: Pokud hledáte nejbližší bankomat pro výběr peněz v hotovosti, podívejte se na bankomaty Zlín a vyberte si nejbližší bankomat ve svém okolí.

Tip na půjčky Zlín – Prštné: Nabízíme Vám nejvýhodnější půjčky Zlín. Nechce Vám půjčit banka? My vám ale půjčíme! U nás můžete získat až 130 tisíc Kč bez ručitele do 24h.

Tip na peníze Zlín – Prštné: Dostupná půjčka! Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti! Podívejte se na nabídku Půjčky Zlín a dozvíte se více informací!

Diskuze, recenze, zkušenosti s nákupem:

Jan Jurečka napsal:

Dobrý den, když jsem před časem touto cestou oslovil vedení Intersparu ve Zlíně s připomínkou na čistotu, nikdo se mi neozval.
Pomocníci u pekárny prokazatelně pečivo popadané při manuipulaci po špinavé zemi dávali do regálu pro zákazníky. Když jsem na místě chtěl hovořit s ředitelem Intersparu, předhodili mi nějakou údajnopu vedoucí, která šla se mnou na místo a před pracovníky, kteří se dopustili prasečin na úseku pečiva se mne ptala – a co mám s nima dělat?…
Protože současná anonymita vedení zlínského Intersparu nemá zájem na zákaznických připomínkách,jen logicky sklízí to co zaseli.
Dlouhodobě díky takovému způsobu vedení Intersparu ztrácí tento market své návštěvníky.
Často přemrštěné ceny ve srovnání s konkurencí na což jsem také upozorňoval (v desítkách korun), nekvalitní zelenina, přetrhávané ledové saláty a opětovně balené pro zákazníky…
V minulosti jsem konkrétně ve Zlíně jednal s pracovníkem, pověřeným řízením tohoto marketu v souvislosti se sponozorováním osob se zdravotním handicapem. Jednání bylo na úrovni, jiné prostředí, jiní lidé s konstruktivním přístupem k firmě, kterou reprezentují a k zákazníkům, kterým mají sloužit.
Bohužel dnes se tento obchod potýká s tím, co trápí celou společnost. Nedostatek “kvalitního lidského materiálu”. A tak jsme dnes a denně svědky podobných situací napříč celým obchodním spektrem.
Situace ve zlínském Intersparu se nemůže zlepšit, protože “ryba hnije od hlavy” a personál moc dobře ví, co si může dovolit.
Naštěstí dnes si zákazníci začínají konečně uvědomovat, že je nutné být zdravě drzý a čelit okrádání, špíně na prodejnách, neupravenému personálu (což mimo jiné je také v tomto zařízení charakteristické), částečně kvalifikovaná odpověď na položenou otázku ne vždy obdrží zákazník pouze na informacích, většinou zmatené odpovědi na provozu a nebo slova já tomu nerozumí, já jsem brigádník, je to vylistované…
Samozřejmě tento dopis určený řídícím pracovníkům zlínského Intersparu je patrně velkou ztrátou času, ale znám tyto řetězce v Rakousku a Německu a i když i tam jsou nedostatky z důvodů selhávání lidského faktoru, tak takové prasečiny jako ve Zlíně jsem nikde v Evropě neviděl.
Zkuste se nad tím zamyslet…

Jan Jurečka, v.r.
736 102 424

Přidejte svůj názor nebo reakci do diskuse: